ART / Etchings etc / Etching 12948230
nr 1294 8230
ETCHING
Ivar Andersson, Torghandel, 1/40. Signed. Subject: 11, 5x15,
Ivar Andersson, Torghandel. Signerad, numrerad 1/40. Motivet: 11,5x15 cm
400
SEK 100
Monday December 2 2019
at 20:48:30
28/11 10:04:55